Videoprodukce

Videoprodukce

Video jakožto audivizuální dílo působí na člověka obrazem a zvukem, vyvolává emoce, předává informace, sdílí zážitky... Video lidi jednoduše řečeno baví. Dle Videoflotu, který čerpal ze statistik společností Reelseo a ComScore, si 20% návštěvníků webu přečte text, ale 80% se podívá na stejný obsah podaný formou videa. Lidé, kteří se podívají na video, zůstávají o 2 minuty déle na webu a pravděpodobnost, že zde nakoupí tím pádem vzrůstá přibližně o 64%. Web obsahující video má 50-krát větší šanci se zařadit mezi odkazy na první stránce Googlu.

Videoprodukce Actimmy

Video může mít spoustu funkcí a výhod. Může ukázat prostředí společnosti moderní, exkluzivní a efektivní formou. Jedná se o přesvědčivý nástroj pro upoutání zákazníků, partnerů či se stane výhodou v rámci konkurečního boje na trhu. Video se stává důležitou součástí marketingové komunikace společnosti. Doporučíme, jak s videem dále pracovat nebo rovnou pomůžeme s kampaní. Nabízíme také spolupráci ve formě kompletní videoprodukce reklamním agenturám.
 

Napište nám

Captcha
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace