Programování

Programování na zakázku

Díky kreativnímu kolektivu programátorů jsme schopni naprogramovat v podstatě jakýkoli Váš nápad. Díky našemu redakčnímu systému PAGE Pack dostane Vaše aplikace profesionální administrační část. Většinu projektů programujeme v PHP frameworku Nette, díky kterému je zabezpečena vysoká bezpečnost, stabilita a výkon celé Vaší aplikace.

Webové stránky jsou vizitkou Vás i Vaší firmy, proto neváhejte a co nejdříve si inovujte stávající nebo vytvořte úplně novou a originální webovou prezentaci, která zaujme svým vzhledem, intuitivním ovládáním a celkovým dojmem.

Programujeme webové prezentace i internetové obchody pomocí vlastního redakčního systému PAGE Pack. S tímto CMS je mnohem jednodušší spravovat články, fotogalerie a i celou obsahovou koncepci webových stránek. Dále také využíváme aplikaci Prestashop, na jehož základě tvoříme eshopy. Je velmi rozšířený díky možnosti spravovat objednávky a celkově řídit komunikaci se zákazníky. Díky rozsáhlému využívání modulů jsme schopni pomocí Prestashopu vytvořit internetový obchod přesně dle vašich představ v mnoha různých jazycích.

Poslední dobou je velmi populární tvoření prezentací založené na aplikaci WordPress. I my sledujeme nové trendy a tak není problém pro vás připravit webovou prezentaci pomocí tohoto rozsáhlého systému. Využívání pluginů je pro nás samozřejmostí, takže se nemusíte o funkcionalitu Vašich stránek obávat.

Webové prezentace a eshopy vytvoříme pomocí aplikace:

  • PAGE Pack
  • Prestashop
  • WordPress

Napište nám

Captcha
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace