O nás

O nás

Společnost Actimmy a.s. působí na českém trhu již od roku 2000. Specializujeme se na komplexní systémovou a marketingovou podporu v oblasti HW, SW, internetových a e-business aplikací včetně poskytování hostingových služeb. Vzhledem k dynamicky se rozvíjejícímu trhu nabízíme mimo jiné SEO optimalizaci a také kompletní videoprodukci ve formě spotů, virálních videí a dalších. S rozvojem Internetu, sociálních médií i sítí získává virální marketing a video obecně stále větší sílu jako propagační nástroj. Při náročnějších projektech spolupracujeme s profesionálním filmařským týmem.

Naše produkty a služby

  • Publikační systém PAGE Pack se využívá při tvorbě internetových stránek. Umožňuje jednoduchý přístup majitele stránek k jejich obsahu a snadným způsobem obsah libovolně měnit.
  • Systém CMS Portal je vhodný pro internetové portály pro kompletní vytváření a úpravu obsahu. Dokáže pracovat s větším obsahem dat a je možné jej rozšířit o moduly dle požadavků zákazníka.
  • Pro klienty, kteří hledají vhodné řešení na jednoduchý provoz a administraci e-shopu, nabízíme námi vytvořený eMAX Shop. Při náročnějších požadavcích na vytvoření nového e-shopu, popřípadě jeho modernizaci využíváme modulární platformy Prestashop. Naše společnost je prvním certifikovaným Prestashop partnerem v České republice.
  • Pro velmi náročné klienty programujeme systémy a aplikace na míru jako například fakturační systém, rezervační systém nebo intranetový systém.
  • Každý z našich produktů také obsahuje nástroj na Optimalizaci pro vyhledávače (SEO), který zlepšuje celkovou dohledatelnost internetové stránky ve vyhledávačích jako je například Google a Seznam. V rámci SEO optimalizace nabízíme také správu a nastavení reklamních kampaní.
  • Na základě požadavků zákazníků jsme schopni implementovat webové aplikace na bázi open source (Wordpress, Drupal, Joomla, atd.).
  • Naše společnost rozšiřuje portfolio svých služeb v oblasti monitorování a bezpečnosti počítačových sítí se specializací na IP flow monitoring, behaviorální analýzu sítě a řešení pro ochranu proti kybernetickým útokům a kybernetické kriminalitě.

Novinky

Nový web majitelefirem.cz

Podívejte se na nově spuštěnou webovou prezentaci majitelefirem.cz, na které najdete zajímavé názory na téma řízení a vlastnictví rodinných firem.

Internet Expert s.r.o.

Zákazníkovi byl nasazen systém FlowMon DR (Data Retention) pro generování a ukládání síťových statistik, čímž splnil svou zákonnou povinnost a k tomu získal moderní monitorovací nástroj, který podává IT specialistům informace o dění ve vlastní síti.

Web a kampaň pro PEF Mendelu

Pro PEF Mendelovy univerzity jsme vytvořili originální webovou prezentaci vystuduj.to včetně designu a propagační kampaně. Součástí byly i plakáty, letáky, stánky a videa.

Napište nám

Captcha
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace