Tvorba webu

Tvorba webu

Webové stránky se dostávají do popředí při vytváření prvního dojmu o jejich majitelích. Slouží totiž i jako vizitka, stejně jako uklizená kancelář nebo uspořádaná dílna. Měly by tedy přesně odrážet zaměření společností a organizací, které prezentují. Pohled na barevnou blikající webovou stránku nás nadchne spíše u té, co se týká dětského kroužku než právnické firmy. Ta by měla být naopak seriózní a výstižná. Díky dlouholetým zkušenostem máme přehled o tom, jak nejlép pomocí webových stránek vyjádřit vztah společnosti a její činnosti či jak zaujmout zákazníky zajímavým, ale padnoucím designem. 

Co tedy děláme?

Nejdříve ze všeho zjistíme klientovy požadavky a potřeby, podle kterých navrhneme design webové prezentace a její funkčnost. Poté dohodnutý design nasadíme na vlastní redakční systém PAGEpack, nabízíme ale i možnost nasazení na redakční systém Wordpress. Poté nabízíme zaškolení do práce s naším redakčním systémem, nebo možnost naplnění obsahu přímo námi. Systém PAGEpack neustále vyvíjíme, aby byl ještě více intuitivní a práce s ním byla jednodušší a zábavnější.

Pro tvorbu internetových obchodů používáme vlastní systém e-MAX shop, ale provádíme i nasazování na open-source platformu Prestashop. Zkušenosti máme i s propojování vytvořených e-shopů s vyhledávači jako jsou heuréka.cz a zboží.cz.

K tvorbě webových stránek i internetových obchodů neodlučně patří také SEO optimalizace. Díky kvalitní práci v tomto oboru dokážeme dostat Váš web na přední místa vyhledávačů a zajistíme tak co nejlepší viditelnost Vaší společnosti napříč konkurencí.

Součástí naší práce je také programování systémů na zakázku, kde vyvíjíme intranety nebo fakturační systémy pro firmy.

Podívejte se do našich referencí a inspirujte se některou z již vytvořených prací.

V oblasti webových aplikací se zabýváme především:

Napište nám

Captcha
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace