Reference

Umíme pomoci velkým i menším klientům Reference
Reference

Tvorba webu

Mateřská Škola Žabovřesky

Prezentace Matřské Školy Žabovřesky splňuje požadavky moderního webu - je názorná, přehledná a také responzivní. Navržený grafický design jsme nasadili na redakční systém WordPress, ve kterém jsme také naplnili obsah těchto stránek.

zobrazit web

Peraprotisk

Prezentace Peraprotisk.

zobrazit web

Knihkupectví FONTÁNA

Knihkupectví a nakladatelství Fontana splňuje požadavky moderního webu - je názorná, přehledná a také responzivní. Navržený grafický design jsme nasadili na redakční systém Prestashop, ve kterém jsme také naplnili obsah stránek a e-shop.

zobrazit web

Cestovní kancelář Adrialand

Pro cestovní kancelář Adrialand s.r.o. jsme vytvořili kompletní webové stránky od nastříhání grafiky, přes nasazení na náš CMS systém a jeho napojení na online booking pokojů. Dále jsme zajistili automatické zpracování vstupních dat, hodinový update probíhající sezónně u last minute zájezdů a možnost exportu souborů pro provizní prodejce.

zobrazit web

EPRAVO.CZ - Elektronický průvodce právem

Pro elektronický internetový deník epravo, se kterým dlouhodobě spolupracujeme, vyvíjíme nové moduly a pracujeme tak na celkovém rozvoji tohoto projetu. S tímto pokrokem souvisí i provedení SEO optimalizace, sloužící k lepší dostupnosti a vyhledávatelnosti tohoto deníku.

zobrazit web

Jadranbus

Naším cílem pro společnost Jadranbus bylo vytvoření webového rozhraní pro zprostředkování autobusové dopravy. Kromě nastříhání grafiky jsme vytvořili také administrační rozhraní pro plnění jízdních řádů, nástupních míst a dalších údajů. Důležitou součástí vývoje byla také analýza a tvorba logiky prodeje, bez které by nebylo možné stránky efektivně využívat. Po dokončení webu jsme provedli SEO optimalizaci pro zlepšení pozice ve vyhledávačích.

zobrazit web

Unie obhájců

Prezentace Unie obhájců splňuje požadavky moderního webu - je názorná, přehledná a také responzivní. Navržený grafický design jsme nasadili na redakční systém WordPress, ve kterém jsme také naplnili obsah těchto stránek.

zobrazit web

Microtex

Pro českého výrobce potahových látek s dlouholetou tradicí jsme připravili nový reponzivní web ktereho soucasti je i eshop a poradna.

zobrazit web

Homtex

Eshop postavený na wordpressu, ktery splna moderne pozadavky na responzibilitu a filtraci produktu.

zobrazit web

Další reference

Napište nám

Captcha
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace