Internetový obchod

  Internetový obchod

Pouhé nakupování v kamenných obchodech je již přežitkem doby minulé. Snad každý, kdo má doma počítač a v něm zavedený internet, hledal nejaké zboží na některém e-shopu či srovnávači cen. I když tam zboží přímo nekoupí, mnoho zákazníků si zde produkt či službu vybere a pak pro něj jde do kamenné prodejny. Pokud své zboží nenabízíte i pomocí internetového obchodu, přicházíte tak o řadu zákazníků nejen objednávajících přes internet, ale i těch, kteří by přišli osobně. Investice do přehledného e-shopu se rozhodně vyplatí.

Internetový obchod má také řadu dalších výhod vyplývajících z evidence objednávek: hlídání množství produktů na skladě, automatická tvorba daňových dokladů, upozornění na docházející zboží nebo různé statistiky prodeje a zisků.

Jako řešení nabízíme dvě varianty: námi vyvíjený systém pro tvorbu e-shopů e-MAX shop nebo open-source nástroj Prestashop.

Výhodou našeho systému pro tvorbu internetových obchodů e-MAX shop je možnost nasazení na jakýkoli vzhled. Obsahuje jednoduché a přehledné webové rozhraní se spoustou užitečných funkcí a komponent. Jelikož je to náš vlastní systém, jsme schopni ho upravit podle potřeb zákazníka tak, aby uspokojil jeho individuální potřeby.

Oproti tomu nabízí Prestashop vybrání a zakoupení šablony z různých databází, což sice nezajistí individualitu projektu, ale zákazník si může ještě před samotným nasazením šablonu vyzkoušet. Díky komunitě vývojářů, kteří se Prestashopu věnují, existuje spousta modulů k přidání či zakoupení, které rozšiřují funkcionalitu internetového obchodu.

Samozřejmostí je také nabídka školení ve zvoleném systému a další služby, které nabízíme. Mezi ně patří například možnost SEO optimalizace, která zajistí dobrou vyhledávatelnost internetového obchodu ve vyhledávačích pod určitými klíčovými slovy.

Inspirujte se našimi referencemi a kontaktujte nás buď telefonicky nebo přes kontaktní formulář.

Napište nám

Captcha
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace