Redakční systémy

Redakční systémy

Webové stránky už se dlouho nedělají na míru jedna po druhé, kde nový text či článek zvládne vložit pouze odborník se znalostí minimálně HTML kódu. K usnadnění správy webové prezentace slouží redakční systémy, které nabízí široké palety nástrojů. Díky nim se nemusí bát práce s obsahem webu nikdo, kdo ovládá alespoň základy práce s počítačem. Po přihlášení do administrace redakčního systému pak může libovolně editovat články, vkládat nové, může upravovat položky menu, vytvářet fotogalerie nebo importovat soubory. 

Těchto redakčních systémů existuje více a i naše firma ACTIMMY a.s. má vlastní CMS systém PAGEpack

Kromě vlastního redakčního systému nasazujeme webové prezentace také na open-source sytém Wordpress. Díky široké komunitě vývojářů nabízí množství pluginů, jejichž použitím lze dosáhnout téměř libovolné funkcionality.

V obou případech je však postup stejný – zjištění přání a požadavků zákazníka, následné vytvoření grafického návrhu a jeho nasazení na vybraný redakční systém. Samozřejmě nabízíme i zaškolení do práce s vybraným systémem nebo možnost nechat si obsah naplnit. Většinou si zákazníci zvolí prvotní naplnění a poté si již obsah spravují sami. Takto je web připravený ke spuštění na Vámi vybrané doméně, buď vaší vlastní, kde si zajistíme správcovská práva, nebo na nové, kterou Vám zařídíme a nastavíme.

K vytvořenému webu nabízíme také další služby, jako je hosting či SEO optimalizace. Ta slouží k zajištění lepších příček ve vyhledávačích po zadání určitých klíčových slov. Vaše stránky se pak budou zobrazovat nad konkurenčními a zajistíme Vám tak více návštěvníků.

Pokud máte zájem o e-shop, můžete se dozvědět podrobnosti v záložce Internetový obchod

Výsledky naší práce si můžete prohlédnout také v referencích.

Napište nám

Captcha
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace