Šablony

Web rychle a efektivně Šablony
Šablony

Šablony

Šablony pro váš web. Rychle, levně, efektivně

Potřebujete rychle vytvořit stránky, ale nechcete utrácet peníze za návrhy na míru? Jde vám hlavně jen o jejich funkčnost? Tak to jste tady správně. Nabízíme vám devět různých šablon internetových stránek, ze kterých si vybere každý. A nezáleží, jestli nabízíte zážitky, počítače nebo třeba dýmky. Nebo se jen chcete prezentovat na internetu.

Pokud tedy chcete rychlý a čistý web, využijte naší nabídky. Hotový web podle šablony můžete získat opravdu rychle, někdy už další pracovní den. Různé varianty vám nabízíme i při placení. Cena může být jednorázová nebo nám budete platit měsíčně, jen u nás musíte chvíli zůstat. Všechny weby vytvořené z těchto šablon se navíc jednoduše přizpůsobí všem velikostem obrazovek.

 


Šablona 9 - Moderna

Díky velkému obrázku, který šabloně dominuje, můžete hned na ukázat, co umíte a co nabízíte. Vyzdvihněte to nejlepší nebo nějakou novinku v rámečku, který se bude zobrazovat přímo v obrázku.

Šablona 8 - Postupnice

Díky velkému prostoru v záhlaví můžete návštěvníkům hned ukázat, čím se vlastně zabýváte. V horní části webu pak najdou jednoduché menu, kde zobrazí jednoduše základní kategorie.

Šablona 7 - Profil

Pokud nabízíte svým zákazníkům jen několik produktů ke koupi, stačit vám bude tato jednoduchá šablona pro e-shopy. Na několika stránkách shrnete vše důležité, co by měli návštěvníci vědět.

Šablona 6 - Simplex

Nepotřebujete nespočet položek v menu? Tak to vás bude zajímat tato jednostránková šablona, která se od předešlých liší hlavně tím, že je ještě více jednoduchá a návštěvník rychle zjistí, co děláte.

Šablona 5 - Elegance

Slovo elegance by tuto šablonu jistě vystihlo. Na velkém obrázku můžete návštěvníkům ukázat, co vlastně nabízíte. A hned je odkázat na horizontální menu třeba i s logem přímo v záhlaví.

Šablona 4 - Tritida

Díky menu hned pod obrázkem záhlaví každý rychle jednoduše zjistí, kdo jste, a najde hledanou kategorii. Návštěvníky navíc můžete nalákat třemi rámečky na to nejlepší, co nabízíte na webu.

Šablona 3 - Horizontální vertikála

Není žádný problém rozdělit nabídku podle různých typů. Pomůže vám s tím právě horizontální i vertikální menu, do kterého si můžete přiřadit kategorie podle svého gusta. Novinky na straně pak návštěvníky informují o aktualitách.

Šablona 2 - Vertikála

Dáváte přednost menu na levé straně webu? Pak se vám bude zamlouvat tato jednoduchá šablona. Informace lehce utřídíte do kategorií a podkategorií a návštěvníci je pak bez problému najdou.

Šablona 1 - Horizont

V této šabloně můžete využít několik rubrik a jim podřazené podrubriky. Nabízené kategorie a informace o vás tak jednoduše a efektivně utřídíte. Nabídku najdou návštěvníci webu ihned u záhlaví.

Napište nám

Captcha

AKTUÁLNÍ ŠABLONA

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace