Bezpečnost ICT

Bezpečnost ICT

(Information and Communication Technologies)

Bezpečnosti ICT se v současné době věnuje patřičná pozornost a lze předpokládat, že v budoucnu se nároky na ochranu vnitřní (firemní) sítě budou zvyšovat. Důvod je jednoznačný, neustále jsou používány nové produkty a služby a současně narůstá množství hrozeb narušující bezpečnost počítačových sítí. To vše umocňuje skutečnost, že drtivá většina organizací je stále více závislá na počítačové síti a informačních technologiích.

 

Dle statistik se většina firem zabývá bezpečností počítačových sítí až při výskytu bezpečnostního incidentu, který způsobil malou či velkou škodu. Proto je velice důležitá prevence a pochopení dané problematiky jako nikdy nekončícího procesu.

 

Tyto a další skutečnosti vedly ke schválení Zákona o kybernetické bezpečnosti (Zákon č. 181/2014 Sb.), který definuje problematiku bezpečnosti a stanovuje postupy v oblasti ICT pro klíčovou infrastrukturu společnosti (organizace veřejné správy a subjekty povinné dle zákona).

Jak Vám můžeme pomoci v oblasti bezpečnosti ICT ?

Poskytujeme jak komplexní řešení firemní bezpečnosti, tak řešení dle Vašich individuálních potřeb. Pokud chcete pro bezpečnost Vaší sítě skutečně něco udělat, nechte si od nás nejdříve zpracovat bezpečnostní audit a na základě jeho výsledků se realizují potřebná opatření. Hodnotu řešení vidíme v celém jeho životním cyklu od úvodního auditu až po provozní podporu. Klademe důraz na reálnou návratnost poskytnutého řešení.

Bezpečnost ICT lze rozdělit do těchto základních oblastí:

Napište nám

Captcha
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace